Selle saidi abil (https://cp.fiber.ee) saab klient tellida domeeni ja hostingu registreerimise teenust.

TELLIMUSE VORMISTAMINE

Jaos „domeeni kontroll“ on teil võimalus teha otsing üle maailma kõige populaarsematel domeenide laiendustel. Leides vaba domeeni, pange see tellimuskorvi. Samas võite tellida oma uuele või olemasolevale domeenile ka hostingu. Tellimuse tegemise etapil tuleb teil luua või siseneda oma isikliku kabineti arvestuskandesse. Minimaalne tähtaeg domeeni registreerimiseks on 1 aasta, hostingu puhul – 1 kuu.

Kui teil on juba meie juures teenused, siis te võite, logides sisse oma isiklikku kabinetti, pikendada neid või nendest loobuda, tasuda arved või teha järelpärimisi toetusteenistusele.

Isikliku kabineti kaudu saab teostada tasu teiste, firmalt Compic OÜ lepingulisel alusel tellitud, teenuste eest (internetivõrgule juurdepääsu võimaldamine, kliendi serveri paigutamine meie serveriruumi, serveri renimine).

OST JA TASU

Saidil osutatakse numbrilisi teenuseid, mis ei vaja füüsilist kohaletoimetamist. Arve võib tasuda pangaülekande teel või Visa/MasterCard krediidikaardiga panga viite kaudu (SEB, Swedbank).

Pangaülekandega teostatavad tasud sisestatakse ja teenused aktiveeritakse hiljemalt järgmisel tööpäeval peale tasu teostamist.

Tellimust hakatakse täitma alles pärast kogu tasu summa laekumist.

ARVED JA MAKSUD

Kõik arved edastatakse alati e-postile ja need on kättesaadavad isiklikus kabinetis. Tellimuse vormistamisel esitatakse esialgne arve, tasu sisselogimise hetkel kujuneb välja tavaline arve. Teenused võivad olla maksustatavad käibemaksuga. Eesti Vabariigi residentidele ja firmadele kohaldatakse käibemaksumäära 20%. Euroopa Liidu firmade jaoks, kes on oma maksunumbri esitanud, on käibemaksumäär 0%. Teiste Euroopa Liidu firmadele ja residentidele kohaldatakse tellija asukohariigis kehtivat maksumäära. Euroopa Liidust väljaspool asuvatele klientidele osutatavaid teenuseid käibemaksuga ei maksustata. TURVALISUSEST KREDIIDIKAARDIGA TASUMISEL

Veebilehel cp.fiber.ee võib teostada tasu krediidikaardiga. Turvalisuse tagamiseks kliendi ja E-Commerce Payment Gateway vaheliste andmete edastamisel internetis kasutatakse 128-bitist salajast võtit (SSL – Secure Socket Layer turvaprotokoll), ning andmed, mis müüja ja Payment Gateway vahel liiguvad, allkirjastatakse elektrooniliselt, mis kokkuvõttes välistab selle, et kõrvalised isikud saavad neid kasutada või muuta. Müüjal omab küll juurdepääsu kaarditehingute aruandlusele, kuid samas puudub tal ligipääs kaardi tervele numbrile.

Kaardiandmete päringul kasutatakse SSL, MasterCard SecureCode, Verified by Visa kaarte.

Sisestatud kaardiandmeid müüja ei näe; internetileht suunab kliendi kaarditehingu teostamiseks Pankade Kaardikeskuse turvalisse keskkonda. Tasu teostamise hetkel toimub kaardiandmete sisestamine kaardi omaniku poolt Kaardikeskuse serveris olevasse andmebaasi, ning peale selle, need andmed säilitatakse Kaardikeskuse serveris.

TARNE TÄHTAJAD

Juhul, kui tellimus on täidetud korrektselt, teenused aktiveeruvad kohe pärast tasumist. Mõningatel juhtudel (üksikutes piirkondades nõue registreerimise kohta, tehniline hooldus registraatori juures) võib tekkida viivitus kuni üks tööpäev.

PRETENSIOONIDE ESITAMINE

Juhul, kui domeenide registreerimisel ei ole teenust kolme tööpäeva jooksul osutatud, on kliendil õigus nõuda tasu tagastamist.

Hostingu teenuste puhul teostatakse tasu tagastamist kokkuleppe alusel.

TELLIMUSE TÜHISTAMIN E 14 PÄEVA JOOKSUL

Domeeni eduka registreerimise korral loetakse teenus täidetuks ja tagastamisele ei kuulu. Kui klient loobub hostingu teenustest 14 päeva jooksul, siis vahendid tagastatakse talle täies ulatuses, välja arvatud domeeni registreemise jaehind (kui koos hostinguga toimus domeeni tasuta registreerimine).

KONFIDENTSIAALSUS JA KLIENDI ÕIGUSED

Ostja isikuandmeid OÜ Compic kolmandatele isikutele ei edasta. Juurdepääsetavus kliendiinfole domeeni registreerimisel sõltub domeeni piirkonnas kehtivatest reeglitest.

OÜ Compic on huvitatud kõikide Ostjatel tekkivate küsimuste või arusaamatuste lahendamisest. Probleemide tekkimisel palume Teid võtta meiega kohe ühendust telefonil +372 6321 028 või e-aadressil roman@compic.ee. Me reageerime hiljemalt kahe tööpäeva jooksul!

Kliendil on õigus pöörduda oma õiguste kaitseks Tarbijakaitseameti poole.